Serwis SMS - zapisz się do grup informacyjnych
01-12-2014, Administrator
Powrót
Drukuj
Pdf

Szanowni mieszkańcy Rydułtów

Szybka i rzetelna informacja w dzisiejszych czasach jest kluczem dobrej komunikacji. Ruszamy więc z ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem - z nowym serwisem informacyjnym. Tym z Was, którzy wyrażą na to ochotę, będziemy przesyłać na telefony komórkowe wiadomości SMS z różnych dziedzin. Na początek będzie można zapisać się do serwisów: „Co RCK wyświetla w kinie" oraz „Co w RCK grają na scenie". Będzie można także zapisać się do serwisu informacji kryzysowych. Jeżeli zdarzyłoby się w mieście coś złego, przesyłać będziemy Państwu informacje, jak należy postępować. Chętni będą mogli również zażyczyć sobie powiadomienia o tym, że ich sprawa w Urzędzie Miasta została zakończona i mogą odebrać wnioskowane dokumenty. 

 

Serwis SMS

 

Serwis SMS jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja w nim odbywa się w sposób łatwy i przejrzysty.

Jedyny koszt jaki ponosi użytkownik tego serwisu, to koszt jednego rejestrującego SMS-a (opłata za wysłanie wiadomości rejestracyjnej jest zgodna z planem taryfowym abonenta). Wszystkie przesyłane przez Miasto Rydułtowy wiadomości SMS są dostarczane bezpłatnie.

Jak się zarejestrować? Wystarczy wysłać SMS o treści, określonej poniżej (zależnie od informacji, jakie chcecie otrzymywać) na numer 500700581 .

Treść wysyłanego przez Państwa SMS-a rejestracyjnego:

  • KRYZYS - informacje kryzysowe np. o zagrożeniach meteorologicznych, sytuacjach kryzysowych, powodziach, podtopieniach, zagrożeniu życia itp.,
  • KINO - informacje o tym, co RCK wyświetla obecnie w kinie,
  • TEATR - informacje o tym, co w RCK grają na scenie.

Serwisy KINO i TEATR wymagają Państwa rejestracji raz na kwartał - po wysłaniu SMS-a dostajecie informacje z danej dziedziny przez okres 3 miesięcy. Aby otrzymywać informacje przez kolejny kwartał, należy wysłać SMS-a po upływie 3 miesięcy od poprzedniej rejestracji. Abyście nie zapomnieli Państwo o przedłużeniu abonamentu, zostaniecie przez nas powiadomieni, że poprzedni okres się zakończył. Jeżeli w pewnym momencie zdecydujecie się na rezygnację z usługi, wystarczy wysłać SMS o treści KRYZYS-NIEKINO-NIE lub TEATR-NIE (w zależności od tego, z jakiej usługi rezygnujecie).

Informacje w poszczególnych serwisach wysyłamy kilka razy w miesiącu. Proszę więc się nie niecierpliwić, jeżeli od razu nie otrzymacie informacji - informacje na pewno do Państwa będą przesyłane.

Zgłaszania problemów, dotyczących działania usługi dokonywać można pod nr tel. 032 4537445 lub 032 4537411

 

 

Burmistrz Miasta Rydułtowy

Kornelia Newy

 
Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf