Informacje dla organizacji
grafika
19-12-2014, Administrator
Powrót
Drukuj
Pdf

Walka z ubóstwem i wykluczeniem społecznym

29 czerwca zostanie ogłoszony nabór w ramach Poddziałania 9.1.5 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym. Na dofinansowanie projektów mających na celu walkę z ubóstwem oraz wykluczeniem społecznym zostanie przeznaczonych prawie 51 milionów złotych. Nabór potrwa do 29 lipca, a wnioski należy składać wyłącznie w wersji elektronicznej do Instytucji Organizującej Konkurs, czyli Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na listopad 2016 roku.

Szczegółowe informacje znajdują się pod następującym linkiem - Ogłoszenie o konkursie nr RPSL.09.01.05-IZ.01-24-066/16

Masz pomysł na zmianę swojego otoczneia ?

Pozytywnie zmieniaj swoje miasto z Leszkiem Chmielewskim! Na najlepsze projekty czeka 5 grantów po 100 tysięcy złotych i 20 mikrograntów po 25 tysięcy złotych.

Aż 800 000 zł do wygrania w nowym programie "Decydujesz, pomagamy"

25 lutego rusza I edycja programu „Decydujesz, pomagamy”, skierowanego do organizacji społecznych i grup nieformalnych. Inicjatywa obejmie swoim zasięgiem całą Polskę – podzieloną na 160 okręgów. W każdym z nich zostanie przyznany grant w wysokości 5 000 zł.

Start konkursu: pieniądze od Kulczyk Foundation na projekt społeczny!

W zeszłorocznej edycji wnioski spływały do ostatniej chwili. W tym roku jest więcej pieniędzy do rozdania. 1 marca ruszył Konkurs Grantowy Kulczyk Foundation – pierwsza edycja w tym roku. Można zdobyć nawet 25 tys. zł, ale trzeba mieć naprawdę dobry projekt. – Przeformułowaliśmy zasady. Wszystko po to, by wspierać projekty maksymalnie efektywne – podkreśla Marta Schmude-Olczak, Dyrektor Zarządzająca Kulczyk Foundation.

Portal wiedzy dla organizacji pozarządowych - ngo.pl
Wiele ciekawych informacji na temat funkcjonowania stowarzyszenia/klubu sportowego można znaleźć na tym portalu. Warto się zapoznać lub sobie przypomnieć. Szczególnie pomocna może być zakładka "Poradnik".
INFORMACJE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
PROGRAMY UNII EUROPEJSKIEJ DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Burmistrz Miasta Rydułtowy rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Miasta Rydułtowy w dziedzinie pomocy społecznej, których realizacja rozpoczyna się w I półroczu 2016 roku, przyznając dotację dla Stowarzyszenia Rodzin i Osób Niepełnosprawnych w Rydułtowach na zadanie pod tytułem "Tacy Sami - prowadzenie świetlicy środowiskowej dla osób niepełnosprawnych" w kwocie 23.000 zł.


Zarządzenie Nr 23.BOK.FB.2016 Burmistrza Miasta Rydułtowy z dnia 21 stycznia 2016 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta Rydułtowy w dziedzinie pomocy społecznej, których realizacja rozpoczyna się w I półroczu 2016 roku znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Rydułtowy.


Burmistrz Miasta Rydułtowy rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Miasta Rydułtowy w dziedzinie kultury i sztuki, sportu i rekreacji, profilaktyki uzależnień i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii, zdrowia, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa
przyrodniczego, których realizacja rozpoczyna się w I półroczu 2016 roku.


Zarządzenie Nr 34.BOK.FB.2016 Burmistrza Miasta Rydułtowy z dnia 1 lutego 2016 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta Rydułtowy w dziedzinie: kultury i sztuki, sportu i rekreacji, profilaktyki uzależnień i rozwiązywania problemów alkoholowych i narkomanii, zdrowia, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, których realizacja rozpoczyna się w I półroczu 2016 roku, można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Rydułtowy.


Burmistrz Miasta Rydułtowy rozstrzygnął konkurs na realizację przedsięwzięć w zakresie sportu w 2016 roku.


Zarządzenie Nr 33.BOK.FB.2016 Burmistrza Miasta Rydułtowy z dnia 1 lutego 2016 r. w sprawie rozstrzygnięcia konkursu na realizację przedsięwzięć w zakresie sportu w 2016 roku można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Rydułtowy.

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
dumni.png
pcc.png
fairplay.png
kwestionariusz.png
zima2.png
ban-newsletter.jpg
ban-sekap.jpg
rydmapa.jpg
odpady.jpg
ban-sms.jpg
rewitalizacja2.png
gra_miejska_baner.png
fundusze.png
kryzys.png
facebook.png